O nas - Projektowanie i metamorfozy wnętrz - Pogotowie Wnętrzarskie
Pogotowie Wnętrzarskie:
 • to zespół ponadprzeciętnie empatycznych i doświadczonych projektantek, które z pasją i sercem projektują wnętrza, rozwiązują problemy i pomagają Wam jak najszybciej pięknie zamieszkać.
 • to autorski sposób pracy, który jest wypadkową naszego kilkunastoletniego doświadczenia oraz charakterów.
 • zawsze traktujemy czas i pieniądze naszych Klientów priorytetowo starając się podawać w pigułce konkretne rozwiązania i wizje używając wszelkich możliwych środków wyrazu przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu usług projektowych
 • Nasze usługi są szybkie, skuteczne i elastycznie dostosowane do możliwości finansowych konkretnego klienta.
Zadzwoń – z przyjemnością opowiemy o tym jak to robimy +48 604 23 23 57
Zajrzyj na stronę METAMORFOZY lub STAN SUROWY/REMONT GENERALNY i przeczytaj szczegółowy opis naszej usługi.
 • 1. JOANNA MAJEWSKA

  1. JOANNA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie.
  W ramach pracy zawodowej przez około rok występowała w Programie Telewizyjnym Dekoratornia w roli współprowadzącego program projektanta wnętrz (odcinki z jej udziałem można oglądać w internecie za pośrednictwem aplikacji IPLA). W Pogotowiu Wnętrzarskim uwielbia szybkie i bardzo dobre efekty oraz poczucie spełnienia w kreatywnej burzy mózgów. Jak nikt inny w naszym zespole widzi i dobiera kolory oraz uważnie słucha potrzeb, a następnie stara się je najlepiej jak to możliwe spełnić. Lubi spełniać marzenia klientów dotyczące ich wnętrz – np. znajdować w przestrzeni projektowanych m2 miejsce na garderobę nawet jeśli na początku wydaje się, że to się raczej nie uda 🙂 Wykładowca na kursach Projektowania Wnętrz w artdecorszkolenia.pl w Warszawie. Współwłaścicielka serwisu internetowego konkursykreatywne.pl Mama 17-letniego Franka i 15-letniej Hani.

 • 2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Zarażona, nieuleczalnie, specyficzną kreacją nie tylko wnętrzarską. Interesująca się psychologią i uwielbiająca rozwiązywać problemy. Jej talent pomieszany z potrzebą niesienia pomocy, ponad przeciętną umiejętnością zrozumienia ludzi i ich problemów oraz wrodzonym temperamentem przydaje się w Pogotowiu Wnętrzarskim i przyczynia do powstania pięknego wnętrza. Świetna w mądrym i skutecznym wspieraniu klientów na etapie realizacji projektów. Współwłaścicielka serwisu internetowego przeznaczonego dla twórców różnych dziedzin sztuki www.konkursykreatywne.pl Prywatnie z pochodzenia krakowianka, mama trójki, a w porywach piątki dzieci Julki, Ignacego i Malwinki i \”dochodzących\” Maurycego i Makarego plus psa Soni 🙂 \”Ogarnianie\” na co dzień tak dużej rodziny wyrobiło w niej niezwykłą umiejętność zajmowania się dobrze wieloma rzeczami naraz.

 • 3. EWA MAJEWSKA

  3. EWA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Uważnie śledzi trendy i zawsze \”wie co w trawie piszczy\”. Świetna na końcowym etapie realizacji wnętrz – to jej ostatnie wybory dodatków i elementów dekoracyjnych powodują, że z metrów kwadratowych robią się domy i mieszkania w których kochają mieszkać nasi Klienci. \”Cierpliwa, przemiła, uśmiechnięta\” – to najczęściej powtarzające się określenia w ankiecie, którą wypełniają klienci po spotkaniu dotyczące Ewy, a reszta zespołu dodaje \”z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie i świata\”. Wielka fanka wnętrz klasycznych i angielskich ogrodów. Perfekcyjna w działaniach i perfekcyjnie kreatywna. Pasjonatka fotografii i wszystkiego co żyje w przyrodzie. Mama córki Oli, posiadaczka kota.

 • 4. ADRIANA ZINTEL

  4. ADRIANA ZINTEL

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Kreatywna, oryginalna, zakochana w nowych trendach, nowościach i nowinkach – zna je na wylot. Mobilizuje wszystkich do podejmowania odważnych decyzji projektowych, które skutecznie i z sukcesem pomaga później wprowadzać w życie. Uwielbia modę i zakupy. Wielka fanka nowoczesności i dynamiki w życiu. Zagorzała podróżniczka – zdaniem niektórych zwiedziła już co najmniej połowę świata, skąd przywozi nieustanny zapał i miłość do pracy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama córki Pauli, posiadaczka ukochanego psa.

 • 6. ANIA MASŁOWSKA

  6. ANIA MASŁOWSKA

  Absolwentka Ekonomiki Turystyki, cokolwiek to znaczy… ; ) Nigdy nie przepracowała ani dnia w zawodzie, za to już pół życia zajęło jej organizowanie życia innych – m.in. pracując przez 11 lat w Centrum Prasowym Foksal. W Pogotowiu Wnętrzarskim to właśnie z Anią najczęściej klienci mają kontakt na początku współpracy. Świetnie zarządza kalendarzem projektantów i układa im plan pracy. To do niej można dzwonić ze wszystkimi sprawami \”nie cierpiącymi zwłoki\” : )

 • 7. ASIA STOLAREK

  7. ASIA STOLAREK

  Urodzona w RPA absolwentka wydz. Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi z doświadczeniem zawodowym. Bywalczyni wszelkich festiwali wnętrzarskich i designu w Polsce i za granicą. Zorientowana we wszystkich nowych trendach, propagatorka polskiego wzornictwa. Miłośniczka sztuki, architektury Le Corbusiera i modernizmu.  Często uczestniczy w różnorodnych międzynarodowych warsztatach projektowych w Polsce i za granicą. Uwielbia podróże trekkingowe, biega, wspina się bulderowo i uprawia ashtangę. W wolnej chwili nadrabia zaległości w literaturze i wydarzeniach artystycznych.

 • 8. KASIA PASTUSZKA

  8. KASIA PASTUSZKA

  Absolwentka filologii romańskiej i projektowania wnętrz. Przez kilka lat pracowała jako tłumacz i korektor tekstów, aby w końcu odważyć się zmienić swoje życie i zajmować tym, co sprawia jej od zawsze największą frajdę, czyli projektowaniem wnętrz. Podczas podróży po świecie, a szczególnie po ukochanej Francji, odkrywała zarówno luksusowe wnętrza, jak i na pozór zwyczajne i proste mieszkania. Dziś tworzy projekty, dbając o prostotę, dobre materiały i zaskakujące szczegóły. Zdobywała doświadczenie w Krakowie i Warszawie lecz w Pogotowiu zajmuje się wyłącznie mieszkaniami krakusów, którym pomaga dobrze się poczuć w swoim M. Kipiąca energią, zawsze pięknie uśmiechnięta specjalistka od pomysłowych metamorfoz i spinania wielu elementów w piękną całość. Na co dzień zakochana żona i mama dwójki maluchów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress