Pomoc deweloperowi w sprzedaży mieszkania, Warszawa - Pogotowie Wnętrzarskie

Pomoc deweloperowi w sprzedaży mieszkania, Warszawa

O nietypowe spotkanie w ramach Pogotowia Wnętrzarskiego poprosił nas Deweloper. Jego klienci warunkowali zakup mieszkania kilkoma istotnymi zmianami funkcjonalnymi. Mieszkanie jest dwupoziomowe, na parterze według oryginalnego projektu był salon połączony z kuchnią oraz wc, natomiast na piętrze trzy sypialnie i dwie łazienki.

l1_prawy

Tymczasem klienci zażyczyli sobie by przenieść kuchnie na piętro, ponieważ koniecznie chcą mieć ją osobno i co ciekawe daleko od salonu. Dodatkowo chcieli zachować trzy niewielkie sypialnie.

To niesamowite jakie nasi klienci mają różne potrzeby. Już dawno przestałyśmy się im dziwić, tylko staramy się jak najlepiej im doradzić by osiągnęli zamierzony cel. Tak było i w tym przypadku. Udało nam się ich namówić, by chociaż obok kuchni zaprojektować jadalnię, bo trudno sobie wyobrazić by np.z rosołem schodzić po schodach. Wbrew pozorom na początku nie podzielali tego pomysłu.

Przed spotkaniem na prośbę dewelopera naszkicowałyśmy koncepcję takich zmian, a następnie w jego imieniu spotkałyśmy się z jego przyszłymi klientami.

Motylkowa_20.02

Na spotkania powstała finalna koncepcja aranżacji wnętrz tego mieszkania oparta o decyzję przyszłych właścicieli by zostawić tylko jedną łazienkę na piętrze, a drugą przerobić na spiżarnię. Reszta zaproponowanych przez nas zmian, na tyle przypadła im do gustu, że zdecydowali się na zakup mieszkania:)

Motylkowa1_20.02

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress