Pogotowie Wnętrzarskie to projektowanie wnętrz na spotkaniu w domu klienta. W wielu wypadkach okazuje się, że jedno spotkanie wystarcza.

Zadzwoń, dopytaj jak to robimy i sprawdź – +48 604 23 23 57

Pogotowie Wnętrzarskie to wypadkowa naszego kilkunastoletniego doświadczenia oraz charakterów. Zawsze traktujemy czas i pieniądze naszych Klientów priorytetowo starając się podawać w pigułce konkretne rozwiązania i wizje używając wszelkich możliwych środków wyrazu przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu usług projektowych.

Nasze usługi są szybkie, skuteczne i na każdym etapie dostosowana do możliwości finansowych klienta.

Zajrzyj na stronę METAMORFOZY lub STAN SUROWY/REMONT GENERALNY i przeczytaj szczegółowy opis naszej usługi.

 • 1. JOANNA MAJEWSKA

  1. JOANNA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie.
  W ramach pracy zawodowej przez około rok występowała w Programie Telewizyjnym Dekoratornia w roli współprowadzącego program projektanta wnętrz (odcinki z jej udziałem można oglądać w internecie za pośrednictwem aplikacji IPLA). W Pogotowiu Wnętrzarskim uwielbia szybkie i bardzo dobre efekty oraz poczucie spełnienia w kreatywnej burzy mózgów. Jak nikt inny w naszym zespole widzi i dobiera kolory oraz uważnie słucha potrzeb, a następnie stara się je najlepiej jak to możliwe spełnić. Lubi spełniać marzenia klientów dotyczące ich wnętrz – np. znajdować w przestrzeni projektowanych m2 miejsce na garderobę nawet jeśli na początku wydaje się, że to się raczej nie uda 🙂 Wykładowca na kursach Projektowania Wnętrz w artdecorszkolenia.pl w Warszawie. Współwłaścicielka serwisu internetowego konkursykreatywne.pl Mama 17-letniego Franka i 15-letniej Hani.

 • 2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Zarażona, nieuleczalnie, specyficzną kreacją nie tylko wnętrzarską. Interesująca się psychologią i uwielbiająca rozwiązywać problemy. Jej talent pomieszany z potrzebą niesienia pomocy, ponad przeciętną umiejętnością zrozumienia ludzi i ich problemów oraz wrodzonym temperamentem przydaje się w Pogotowiu Wnętrzarskim i przyczynia do powstania pięknego wnętrza. Świetna w mądrym i skutecznym wspieraniu klientów na etapie realizacji projektów. Współwłaścicielka serwisu internetowego przeznaczonego dla twórców różnych dziedzin sztuki www.konkursykreatywne.pl Prywatnie z pochodzenia krakowianka, mama trójki, a w porywach piątki dzieci Julki, Ignacego i Malwinki i \”dochodzących\” Maurycego i Makarego plus psa Soni 🙂 \”Ogarnianie\” na co dzień tak dużej rodziny wyrobiło w niej niezwykłą umiejętność zajmowania się dobrze wieloma rzeczami naraz.

 • 3. EWA MAJEWSKA

  3. EWA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Uważnie śledzi trendy i zawsze \”wie co w trawie piszczy\”. Świetna na końcowym etapie realizacji wnętrz – to jej ostatnie wybory dodatków i elementów dekoracyjnych powodują, że z metrów kwadratowych robią się domy i mieszkania w których kochają mieszkać nasi Klienci. \”Cierpliwa, przemiła, uśmiechnięta\” – to najczęściej powtarzające się określenia w ankiecie, którą wypełniają klienci po spotkaniu dotyczące Ewy, a reszta zespołu dodaje \”z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie i świata\”. Wielka fanka wnętrz klasycznych i angielskich ogrodów. Perfekcyjna w działaniach i perfekcyjnie kreatywna. Pasjonatka fotografii i wszystkiego co żyje w przyrodzie. Mama córki Oli, posiadaczka kota.

 • 4. ADRIANA ZINTEL

  4. ADRIANA ZINTEL

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Kreatywna, oryginalna, zakochana w nowych trendach, nowościach i nowinkach – zna je na wylot. Mobilizuje wszystkich do podejmowania odważnych decyzji projektowych, które skutecznie i z sukcesem pomaga później wprowadzać w życie. Uwielbia modę i zakupy. Wielka fanka nowoczesności i dynamiki w życiu. Zagorzała podróżniczka – zdaniem niektórych zwiedziła już co najmniej połowę świata, skąd przywozi nieustanny zapał i miłość do pracy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama córki Pauli, posiadaczka ukochanego psa.

 • 5. MARLENA ZABORSKA

  5. MARLENA ZABORSKA

  Absolwentka Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Ma duże doświadczenie w pracy z deweloperami i klientami kupującymi nowe mieszkania. Świetnie orientuje się w tym co można zrobić na pewno, czego na pewno nie można, a co można, ale lepiej się tym nie chwalić, tylko po prostu zrobić. Mieszkała przez rok w Anglii i ma fajne, świeże spojrzenie projektowe. Najmocniej się czuje w wymyślaniu i proponowaniu naszym Klientom jak najlepszych układów funkcjonalnych ich mieszkań. Bardzo szybko rysuje i naszym zdaniem najlepiej zna oprogramowanie projektowe, co przydaje się w błyskawicznym dochodzeniu do celu. Marlena jest zdecydowana, konkretna i ma bardzo miły spokój w sobie.

 • 6. ANIA MASŁOWSKA

  6. ANIA MASŁOWSKA

  Absolwentka Ekonomiki Turystyki, cokolwiek to znaczy… ; ) Nigdy nie przepracowała ani dnia w zawodzie, za to już pół życia zajęło jej organizowanie życia innych – m.in. pracując przez 11 lat w Centrum Prasowym Foksal. W Pogotowiu Wnętrzarskim to właśnie z Anią najczęściej klienci mają kontakt na początku współpracy. Świetnie zarządza kalendarzem projektantów i układa im plan pracy. To do niej można dzwonić ze wszystkimi sprawami \”nie cierpiącymi zwłoki\” : )

 • 7. ASIA STOLAREK

  7. ASIA STOLAREK

  Urodzona w RPA absolwentka wydz. Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi z doświadczeniem zawodowym. Bywalczyni wszelkich festiwali wnętrzarskich i designu w Polsce i za granicą. Zorientowana we wszystkich nowych trendach, propagatorka polskiego wzornictwa. Miłośniczka sztuki, architektury Le Corbusiera i modernizmu.  Często uczestniczy w różnorodnych międzynarodowych warsztatach projektowych w Polsce i za granicą. Uwielbia podróże trekkingowe, biega, wspina się bulderowo i uprawia ashtangę. W wolnej chwili nadrabia zaległości w literaturze i wydarzeniach artystycznych.

 • 8. OLA RYBIŃSKA

  8. OLA RYBIŃSKA

  W naszym Pogotowiu zajmuje się sekcją Nowy Porządek / Nowy Początek. Już jako mała dziewczynka sprzątała po swojej mamie-zbieraczu, a będąc dorosłą osobą dokonała niemożliwego ? odgraciła dom teściowej, a potem znajomych, bo wszędzie gdzie się pojawia cierpi patrząc na piękne i kochane przedmioty, które znikają w lesie brzydactw i niepotrzebnie gromadzonych rzeczy, nietrafionych prezentów, sentymentalnych pamiątek, za małych lub za dużych ubrań ?do których kiedyś schudnę?. Oli misją jest wprowadzić ład, porządek i tlen w każdym polskim domu. Po spotkaniach z Olą poczujesz, że w końcu otacza Cię wnętrze w którym każda rzecz będzie Ci sprawiać radość i którą będziesz kochać, a na dodatek każda z tych rzeczy będzie miała swoje miejsce. Idea ?wziąć każda rzecz do ręki i zdecydować czy ją zatrzymać czy nie oraz gdzie ja umieścić? przyświeca jej każdego dnia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress