Nasz zespół: projektant wnętrz, architekt wnętrz, dekorator | Warszawa
Pogotowie Wnętrzarskie:
 • to zespół ponadprzeciętnie empatycznych i doświadczonych projektantek, które z pasją i sercem projektują wnętrza, rozwiązują problemy i pomagają Wam jak najszybciej pięknie zamieszkać.
 • to autorski sposób pracy, który jest wypadkową naszego kilkunastoletniego doświadczenia oraz charakterów.
 • zawsze traktujemy czas i pieniądze naszych Klientów priorytetowo starając się podawać w pigułce konkretne rozwiązania i wizje używając wszelkich możliwych środków wyrazu przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu usług projektowych
 • Nasze usługi są szybkie, skuteczne i elastycznie dostosowane do możliwości finansowych konkretnego klienta.
Zadzwoń – z przyjemnością opowiemy o tym jak to robimy +48 604 23 23 57
Zajrzyj na stronę METAMORFOZY lub STAN SUROWY/REMONT GENERALNY i przeczytaj szczegółowy opis naszej usługi.
 • 1. JOANNA MAJEWSKA

  1. JOANNA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie.
  W ramach pracy zawodowej przez około rok występowała w Programie Telewizyjnym Dekoratornia w roli współprowadzącego program projektanta wnętrz (odcinki z jej udziałem można oglądać w internecie za pośrednictwem aplikacji IPLA). W Pogotowiu Wnętrzarskim uwielbia szybkie i bardzo dobre efekty oraz poczucie spełnienia w kreatywnej burzy mózgów. Jak nikt inny w naszym zespole widzi i dobiera kolory oraz uważnie słucha potrzeb, a następnie stara się je najlepiej jak to możliwe spełnić. Lubi spełniać marzenia klientów dotyczące ich wnętrz – np. znajdować w przestrzeni projektowanych m2 miejsce na garderobę nawet jeśli na początku wydaje się, że to się raczej nie uda, Wykładowca na kursach Projektowania Wnętrz w artdecorszkolenia.pl w Warszawie. Współwłaścicielka serwisu internetowego konkursykreatywne.pl Mama 20-letniego Franka i 19-letniej Hani.

 • 2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  2. KATARZYNA SZASZKIEWICZ

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Zarażona, nieuleczalnie, specyficzną kreacją nie tylko wnętrzarską. Interesująca się psychologią i uwielbiająca rozwiązywać problemy. Jej talent pomieszany z potrzebą niesienia pomocy, ponad przeciętną umiejętnością zrozumienia ludzi i ich problemów oraz wrodzonym temperamentem przydaje się w Pogotowiu Wnętrzarskim i przyczynia do powstania pięknego wnętrza. Świetna w mądrym i skutecznym wspieraniu klientów na etapie realizacji projektów. Współwłaścicielka serwisu internetowego przeznaczonego dla twórców różnych dziedzin sztuki www.konkursykreatywne.pl Prywatnie z pochodzenia krakowianka, mama trójki, a w porywach piątki dzieci Julki, Ignacego i Malwinki i "dochodzących" Maurycego i Makarego plus psa Soni. "Ogarnianie" na co dzień tak dużej rodziny wyrobiło w niej niezwykłą umiejętność zajmowania się dobrze wieloma rzeczami naraz.

 • 3. ANIA MASŁOWSKA

  3. ANIA MASŁOWSKA

  Absolwentka Ekonomiki Turystyki, cokolwiek to znaczy… ; ) Nigdy nie przepracowała ani dnia w zawodzie, za to już pół życia zajęło jej organizowanie życia innych – m.in. pracując przez 11 lat w Centrum Prasowym Foksal. W Pogotowiu Wnętrzarskim to właśnie z Anią najczęściej klienci mają kontakt na początku współpracy. Świetnie zarządza kalendarzem projektantów i układa im plan pracy. To do niej można dzwonić ze wszystkimi sprawami \”nie cierpiącymi zwłoki\”. Bez naszej Ani absolutnie nie da się żyć! : )

 • 4. EWA MAJEWSKA

  4. EWA MAJEWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
  Uważnie śledzi trendy i zawsze \\\”wie co w trawie piszczy\\\”. Świetna na końcowym etapie realizacji wnętrz – to jej ostatnie wybory dodatków i elementów dekoracyjnych powodują, że z metrów kwadratowych robią się domy i mieszkania w których kochają mieszkać nasi Klienci. \\\”Cierpliwa, przemiła, uśmiechnięta\\\” – to najczęściej powtarzające się określenia w ankiecie, którą wypełniają klienci po spotkaniu dotyczące Ewy, a reszta zespołu dodaje \\\”z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie i świata\\\”. Wielka fanka wnętrz klasycznych i angielskich ogrodów. Perfekcyjna w działaniach i perfekcyjnie kreatywna. Pasjonatka fotografii i wszystkiego co żyje w przyrodzie. Mama córki Oli, posiadaczka kota.

 • 5. ADRIANA ZINTEL

  5. ADRIANA ZINTEL

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Kreatywna, oryginalna, zakochana w nowych trendach, nowościach i nowinkach – zna je na wylot. Mobilizuje wszystkich do podejmowania odważnych decyzji projektowych, które skutecznie i z sukcesem pomaga później wprowadzać w życie. Uwielbia modę i zakupy. Wielka fanka nowoczesności i dynamiki w życiu. Zagorzała podróżniczka – zdaniem niektórych zwiedziła już co najmniej połowę świata, skąd przywozi nieustanny zapał i miłość do pracy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama córki Pauli, posiadaczka ukochanego psa.

 • 6. ASIA STOLAREK

  6. ASIA STOLAREK

  Urodzona w RPA absolwentka wydz. Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi z doświadczeniem zawodowym. Bywalczyni wszelkich festiwali wnętrzarskich i designu w Polsce i za granicą. Zorientowana we wszystkich nowych trendach, propagatorka polskiego wzornictwa. Miłośniczka sztuki, architektury Le Corbusiera i modernizmu.  Często uczestniczy w różnorodnych międzynarodowych warsztatach projektowych w Polsce i za granicą. Uwielbia podróże trekkingowe, biega, wspina się bulderowo i uprawia ashtangę. W wolnej chwili nadrabia zaległości w literaturze i wydarzeniach artystycznych.

 • 7. SANDRA SZYMAŃSKA

  7. SANDRA SZYMAŃSKA

  Ma więcej lat i doświadczenia niż na to wygląda. Jej droga zawodowa na początku była związana z zasobami ludzkimi w dużych firmach, jednak dopiero przy projektowaniu wnętrz poczuła, że robi to co lubi najbardziej i co sprawia jej niesamowitą satysfakcję. W projektowaniu przydaje się jej wrodzona dokładność i poczucie estetyki, lubi połączenie elementów klasycznych z nowoczesnymi. Świetnie prowadzi projekty od początku do końca dopilnowując każdy szczegół. Specjalizuje się w projektowaniu pokoi dla dzieci. Prywatnie największą przyjemność sprawiają jej podróże (najlepiej te bliskie natury), jazda samochodem, na rowerze MTB i jedzenie. Dłuższe nic nie robienie ją nudzi.

 • 8. KAMIL STRZYŻEWSKI

  8. KAMIL STRZYŻEWSKI

  Architekt, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki. W projektowaniu ceni prostotę wzbogaconą indywidualnie dopasowanym do klienta wyrazistym detalem. Szczególnie dobrze czuje się w adaptacjach starych budynków oraz wnętrz naznaczonych śladem czasu, łącząc styl nowoczesny z minioną epoką. Lubi nietypowe rozwiązania, niejednokrotnie konieczne do aranżacji skomplikowanych przestrzeni. Szanuje architekturę rodzimą i zawsze stara się kreować nową przestrzeń harmonijnie powiązaną z istniejącymi elementami otoczenia ? w zgodzie ze stylem miejsca, w którym powstaje. Jeżeli zachodzi taka potrzeba odważnie podejmuje decyzję o zmianach budowlanych ? nie boi się wyburzać niepożądanych struktur, by następnie budować nowe, celem stworzenia przestrzeni przyjaznej, funkcjonalnej, estetycznej i maksymalnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb inwestora. Prywatnie lubi podróże, skąd czerpie wiele inspiracji do pracy projektowej.

 • 9. KASIA JURCZAKOWSKA

  9. KASIA JURCZAKOWSKA

  Absolwentka wydz. Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej z bardzo dużym doświadczeniem w zawodzie. Wierzcie lub nie, ale zrobiła setki układów funkcjonalnych pracując dla deweloperów i ich klientów wymyślając dla nich jak najlepsze rozwiązania projektowe (wyobraźcie sobie wysoki blok i w pionie kilkadziesiąt identycznych mieszkań – to właśnie Kasia dostosowywała/zmieniała je pod konkretne potrzeby danej rodziny). Ujęła nas swoim uśmiechem od ucha do ucha jak tylko przekroczyła próg naszego biura. Ma niesamowite poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata. W pracy najbardziej lubi projektować wnętrza w stylu minimalistycznym (co nie znaczy, że nie cieszą ją też inne style). Po godzinach lubi podróżować, robić na drutach, gotować, przygotowywać nalewki i wekować przetwory? może zainteresowania ma trochę podobne raczej do naszych babć ;D? ale zapewniamy Was, że energii ma zdecydowanie więcej niż je wszystkie razem wzięte. Kasia, to nasza agentka do zadań specjalnych – odnajdzie się absolutnie w każdej sytuacji tak samo dobrze, jak ryba odnajduje się w wodzie.

 • JULIA TRZASKA

  JULIA TRZASKA

  Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz. Pojawiła się u nas znienacka aplikując na stanowisko projektantki. Oczarowała nas swoim poczuciem humoru, uśmiechem i dystansem do siebie i świata. Szybko odkryłyśmy w niej kilka dodatkowych talentów. I tak oto obecnie pracuje u nas jako koordynator projektów, pisze teksty na bloga i na nasze social media. Okazjonalnie wykorzystujemy ją też do tworzenia grafik, które – nie martwcie się – uwielbia projektować. Po godzinach miłośniczka motoryzacji, mody, podróży i literatury – szczególnie powieści kryminalnych. I z tego co wiemy, nie powiedziała u nas jeszcze ostatniego słowa? 🙂
 • YULIYA SAVICH

  YULIYA SAVICH

  Urodziła się na Białorusi. Absolwentka kierunków: Architektura Wnętrz i Projektowanie Mebla na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Kreatywna, oryginalna. Preferuje więcej robić niż mówić 🙂 W projektowaniu wnętrz najbardziej lubi etap dekoracyjny. Uwielbia modę, zakupy i czasem robi stylizacje modowe. Lubi podróżować i zwiedzać, a podczas podróży szuka ciekawych warsztatów, wykładów, wydarzeń artystycznych i modowych – bo nigdy nie jest za późno na to, żeby nauczyć się czegoś nowego oraz być na czasie jeśli chodzi o trendy i nowości. Miłośniczka fotografii wnętrz i minimalizmu. Uważa że estetyka musi być obecna we wszystkim. Oprócz projektowania, w Pogotowiu Wnetrzarskim, zajmuje się też fotografowaniem naszych realizacji i uważamy, że jest w tym prześwietna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od pogotowiewnetrzarskie.pl
Zapisz mnie!